Informatie

Contact

Tel. +32/476.96.39.59

E-mail: lut@sustainableworking.org

Krekelstraat 15 9300 Aalst, België

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Twitter Icon

Over ons

Stichter

Het verhaal begon met Lut Van Mossevelde, de huidige coördinator van het Instituut voor Duurzaam Werken.

"Ik ben gedreven om mensen te inspireren en te helpen bij het verhogen van hun geluk en wellbeing op het werk. Daarnaast wil ik organisaties ondersteunen en begeleiden om werken op een meer engagerende en gezonde manier vorm te geven. Vanuit deze passie schreef ik het boek ‘Duurzaam Werken’.

In 2009 onderging ik zelf een burn-out. Achteraf bekeken is dit het beste wat me ooit is overkomen.  De burn-out veranderde mijn visie op werken, leiderschap en personeelsmanagement. Sinds 2010 focus ik nog enkel op het ondersteunen van mensen en organisaties om werken en werkcontexten meer duurzaam te maken."

Over het Instituut

Het Instituut voor Duurzaam Werken vzw is een netwerkorganisatie met een maatschappelijk doel, opgestart in 2014. 

Met een team van gedreven experten focussen we op het “verduurzamen” van Werken, Leiderschap/Coaching en Personeelsmanagement. We beogen meer “Duurzame Inzetbaarheid” op de werkvloer.  

In ons aanbod richten we ons zowel naar organisaties, privépersonen als professionals. We bieden consulting, project management, coaching en training vanuit de filosofie van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO).

Vanuit een innovatieve, wetenschappelijk onderbouwde visie focussen we op meer wellbeing EN een betere 

productiviteit. Dit wordt uitgelegd in het boek Duurzaam Werken van Lut Van Mossevelde. Lees een extract uit het boek Duurzaam Werken.

Partners

Katrien Schrever

Coachbureau

Contact

 

tel. +32/495.58.83.88

email: katrien.schrever@coachbureau.be

Annelies Van der Linden

Contact

tel. +32/495.54.40.48

email: a_vdl@hotmail.com

Inge Libbrecht

Perfectionismecoach

Contact

tel. +32/474.43.49.01

email: info@ingelibbrecht.be

Inge Verbrugghe

Contact

 

tel. +32/485.03.09.45

email: i.verbrugghe@outlook.com

Ilse De Wolf

Contact

tel. +32/474.68.66.02

email: dewolfilse@hotmail.com

Dirk Sikora

Contact

tel. +32/485.24.23.50

email: sikora.dirk@telenet.be

Heidi Deknudt

Klinisch psycholoog; therapeut

Contact

tel. +32/472.33.73.30

email: heidi.deknudt@gmail.com

Annelies Harvent

Centrum Oost

Contact

tel. +32/468.32.94.87

email: annelies@centrumoost.be

Jan De Kezel 

Createlli

Contact

 

tel. +32/498.91.56.18

email: jan.dekezel@createlli.com

Ingrid Larik

Flexvia

Contact

tel. +32/473.73.25.88

email: ingrid@ingridlarik.be

Julie Temmerman 

IC Progress

Contact

tel. +32/468.23.44.48

email: info@iC-Progress.be

Gerphil Kerkhof

Essential Waves

Contact

 

tel. +31/629.77.77.11

email: gerphil@essentialwaves.nl

Jacqueline Hofstede 

Ynova

Contact

tel. +31/651.34.07.37

email: j.hofstede@ynova.nl

Heidi Lenaerts

TalentadValorem

Contact

tel. +32/494.79.79.81

email: heidi.lenaerts@skynet.be